Omladenie očného okolia polynukleotidmi

Sú určené na ošetrenie oblasti okolia očí ,extrémne jemnej časti tváre , ktorá neustále podlieha zmenám prostredia ako vietor, vlhkosť ,teplo, chlad a prirodzeným mimickým pohybom. Očné okolie má tendenciu starnúť omnoho rýchlejšie ako iné oblasti tváre. Ošetrenie je vhodne  na sviežejší, menej unavený vzhľad, ošetrenie vrások, vejárikov okolo očí.

Polynukleotidy obnovujú mladistvý vzhľad pleti, rozjasňujú ,minimalizujú vplyv škodlivých účinkov slnečného žiarenia u mladších aj zrelších pacientov. Podporujú hydratáciu a pružnosť pokožky. Stimulujú bunkový rast a produkciu bielkovín. Sú určené aj na ošetrenie jaziev a strií.

Jedna sa o vysokopurifikovaný produkt pochádzajúci z rýb, ktorý je výsledkom 70 ročného výskumu. 100 % vyrobený v EU.

Účinné a bezpečné prípravky s obsahom PN-HPT v nízkej koncentrácii (15 mg / 2 ml – PhilArt Eye) sú odporúčané pre citlivú pleť tváre a citlivé oblasti okolia očí. Zlepšuje aktivitu fibroblastov bez toho, aby dochádzalo k nadmernému vyťahovaniu pleti a opuchom. Zlepšuje sa tvorba kolagénových a elastických vlákien.

Miesta aplikácie: okolie očí, očne oblúky , citlivá pleť.

Vykonávajú  sa 3-4 sedenia v 2-3 týždňových odstupoch tenkou ihličkou mikrokvapkami intradermálne. Po ošetrení sa vyskytujú drobné červene bodky po vpichu ihličky, pupienky v mieste aplikácie zmiznú za niekoľko hodín. Zriedkavo sa môžu vyskytnúť všeobecné reakcie ako opuch, začervenanie, pocit tepla. Na ošetrenú lokalitu možno v takom prípade aplikovať ľad. Prípadné modrinky sa môžu na druhý deň prekryť makeupom, týždeň sa nedoporučuje sauna, soláriá, nevystavovať slnečnému žiareniu ošetrenú oblasť. Ošetrenie sa môže vykonávať aj v letnom období, nevyžaduje žiadnu rekonvalescenciu, na druhý deň môžte ísť do práce.

Kontraindikácie: alergia na zložky prípravku alebo alergia na ryby, autoimunitné ochorenia, tehotenstvo, kojenie. Nie je určený mladším pacientom ako 18 rokov.

Mám záujem