Omladenie krvnou plazmou

Plazmalifting "drakuloterapia"

Využívaju sa rastové faktory ako sú napr: EGF-epidermálny rastový faktor, FGF-fibroblastový rastový faktor, SCF-rastový faktor kmeňovej bunky, VEGF –rastový faktor cievneho endotelu. Tieto rastové faktory stimulujú proliferáciu a diferenciáciu buniek.

Nachádzajú sa v trombocytoch (krvných doštičkách), ktoré dokážu nielen urýchliť procesy hojenia pri zápale tkanív, ale taktiež napomáhajú ich regenerácii aj v iných v medicínskych odvetviach tzv. regeneratívnej medicíny (ortopédia, oftalmológia, stomatológia, maxilofaciálna chirurgia, plastická chirurgia).

Mám záujem

Podrobné informácie o omladení krvnou plazmou

Ošetrenie pleti krvnou plazmou sa uskutočňuje odberom vlastnej krvi, ktorý môže byť v kombinácii s nezosieťovanou kyselinou hyalurónovou pre hydratáciu pokožky . Centrifugáciou pri použití setu so špeciálnym gelom sa oddelí krvná plazma od erytrocytov, takto získaná plazma bohatá na krvné doštičky a ich rastové faktory sa potom aplikuje drobnými mikrovpichmi do dermy manuálne alebo prístrojovo ako telu vlastný materiál. Vykonáva sa v lok. znecitlivení, účinne regeneruje kožné bunky, používa sa telu vlastná krv, nemá žiadne vedlajšie účinky a výsledkom je veľmi prirodzený efekt ošetrenia.

  • Indikácie: zlepšenie tonusu, kvality pokožky, zjednotenie tónu pleti, rozjasnenie povädnutej pleti, regenerácia pleti aj po zákrokoch, kruhy pod očami, korekcia jemných a hlbších vrások, vyhladenie vrások, terapia celulitídy, korekcia jaziev a strií, prevencia a spomalenie starnutia, liečba akné, liečba padania vlasov (deflúvium, alopecia)
  • Miesta ošetrenia: tvár, kruhy pod očami, krk, šija, dekolt, chrbát rúk, kapilícium
  • Kontraindikácie: tehotenstvo, dojčenie, poruchy zrážanlivosti krvi, infekčné ochorenia

Potrebné sú minimálne 3 ošetrenia v intervale 3-4 týždne , udržovacie ošetrenia raz za 6 mesiacov.