BioRePeel

BioRePeel – biorevitalizácia, biostimulácia, hydratácia, omladenie bez ihiel

BioRePeelCL3 je revolučný dvojfázový peeling pozostáva z lipofilnej fázy, ktorá chráni aktívne zložky prípravkov pred oxidáciou. Zároveň má hydratačné účinky a podporuje hydrolipidový plášť kože. Hydrofilná fáza obsahuje inovatívnu zmes TCA (kyselina trichloroctová 35%), AHA (kyselina vínna), BHA (kyselina salicylová), PHA (kyselina laktobionová), aminokyseliny(glycín,prolín,hydroxyprolín, arginín) a vitamíny (vitamín C, B2) a tým sa zaisťuje hlboká biostimulácia kože a revitalizačný účinok a tiež sa dostavuje očakávaný peelingový efekt. Vďaka kyseline gammaaminobutyrovej má antiage efekt s vyhladzujúcim účinkom botoxu.

Je to peeling a biorevitalizácia v jednom , ktorá získala ocenenie na výstave IMCAS 2020 v Paríži.

  • Indikácie: akne, jazvičky po akné, vrásky, zväčšené póry.
  • Kontraindikácie: tehotenstvo, dojčenie, infekčné ochorenie, herpes, zvýšená senzitivita pleti, akútne zápalové ochorenie kože ošetrovanej oblasti

Vykonáva sa 4-6 ošetrení s rozostupom 7-14 dní. Ošetrenie je nebolestivé, bez začervenania, bez pálenia kože , ošupovanie je minimálne.

Po ošetrení sa nedoporučujú soláriá, pobyt na slnku, doporučuje sa používať krém s ochranným faktorom SPF 50+. Makeup si môžete dať na druhý deň. 7 dní nejsť do sauny, horúcich kúpelov, neabsolvovať tepelné ošetrenia, bazén  a cvičenie. 14 dní nejsť do solária ani na priame slnko. 1 mesiac sa natierať s krémom s ochranným faktorom SPF 50+ aj v zime, používať regeneračné produkty.

Mám záujem